מה צריך לבדוק כשבוחרים ביטוח רפואי לחו"ל?

מה צריך לבדוק כשבוחרים ביטוח רפואי לחו"ל?

ביטוח רפואי לחו"ל

יעד לטיסה כבר יש? כרטיסים יש? פתרונות לינה כבר מצאתם? מעולה. עכשיו, כשתפרתם כבר את כל החלקים החשובים של הטיול שלכם, זה הזמן לבחור ביטוח רפואי בחו"ל, שייגן עליכם במקרה שתמצאו את עצמכם עם מצב בריאות ירוד או עם פציעת גוף. איך בוחרים ביטוח רפואי לחו"ל? אלו פרמטרים שווה לקחת בחשבון?
כל העצות והטיפים.

1. סוג הביטוח הרפואי

חשוב שתדעו שקיימות פוליסות ביטוח רפואי לחו"ל שהן בסיסיות ומקיפות יותר. הפוליסות הנרחבות מציעות כיסויים רבים יותר שלא נכללים בפוליסות הבסיסיות. שווה לשאול את חברת הביטוח איזה אקסטרות מוצעות במסגרת החבילה הנרחבת, ולשקול להשקיע יותר כסף כדי לרכוש אותה, כי היא תאפשר לכם להרגיש מוגנים יותר. כך למשל, אם אתם טסים למדינה ששירותי הרפואה בה אינם מתקדמים מספיק, אתם תרצו לדעת שהחברה המבטחת תחזיר לכם כסף על אשפוז בבית חולים פרטי.

2. הארכת השהייה בחו"ל בשל המצב הבריאותי

כדאי לבחור חברת ביטוח שמאפשרת לכם לרכוש פוליסה שתפצה אתכם במידה ותצטרכו להאריך את השהות בחו"ל. אם בשל פציעה, תאונה או התדרדרות לא ברורה במצב הבריאותי תצטרכו להישאר בחו"ל באופן ממש לא מתוכנן, כדאי שתהיו שקטים מעצם הידיעה, שתקבלו החזר על כל ההוצאות.

3. בהיריון? מצאי פוליסת ביטוח רפואי בחו"ל שמתאימה לך

נכון שהכל אמור לעבור כשורה, ושאם את טסה לחו"ל לפני השבוע ה-32 (שאחריו כבר אף חברת טיסה לא תאפשר לך לרכוש כרטיס) לא אמורה באמת להתעורר בעיה, אבל אם תהיה מסיבה כזו או אחרת החמרה במצבך, את רוצה להיות מכוסה. ישנן חברות ביטוח שמציעות פוליסות שלוקחות בחשבון אשפוז בגין החמרה בהיריון (לרוב עבור נשים עד גיל 43), וחשוב מאוד שתתענייני בפוליסה כזו ושתבדקי מה היא מציעה.

4. טס לטיול גדול רווי פעילויות אקסטרים? מצא חבילת ביטוח רפואי לחו"ל שהולמת לצרכים שלכם

אם אתם טסים לחופשה קצת פחות שגרתית, שכוללת מסעות טרקים במזרח או בדרום אמריקה, וחוויות שיש בהן סיכונים גבוהים ופעילויות אקסטרים, רצוי לבחור ביטוח רפואי לחו"ל שמיועד למי שטס לתקופות ארוכות, כזה שמציע כיסויים מיוחדים המותאמים לסוג טיול שכזה, כמו חילוץ והצלה, כך שגם אתם, וגם ההורים בבית, תוכלו להיות שקטים ורגועים.

5. עלויות הפוליסה

למרות שהבריאות והשקט הנפשי שלך חשובים יותר ממצבך הפיננסי, חשוב כמובן שגם תיתן את הדעת לשיקולים הכלכליים ותבחר בחבילה ביטוחית שתואמת את היכולות שלך. בנימה זו, ישנן חברות מובילות שמציעות בתקופות מסויימות בעונה הנחות על חבילות פופולאריות, ושווה לנצל זאת.

6. כדי שלא יהיו הפתעות: להתייחס לסייגים בפוליסה ולהגבלות

חשוב לבדוק את ההגבלות שקיימות בפוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל על קניית תרופות, על מספר ימי אשפוז ועל העלויות ליום אשפוז. כדי שתקבלו החזרים בהתאם לציפיות שלכם, אתם חייבים להכיר היטב את תנאי הפוליסה, ולראות, מעבר למה שהיא מציעה לכם, גם מה היא לא מציעה לכם.

 

חשוב גם לדעת-