נפצעתי בחו"ל, מה עושים במקרה של פציעה בחו"ל?

נפצעתי בחו"ל, מה עושים במקרה של פציעה בחו"ל?

פציעות בטיול בחו"ל

החיים שלנו הינם בלתי צפויים, למרות שאנחנו מנסים לייצר דרכים לשלוט בהם. הווי אומר; פציעות בחו"ל יכולות להתרחש באופן בלתי צפוי ולפקוד אותנו בפתאומיות מוחלטת גם באמצע חופשה מפנקת בחו"ל. מה עושים אם אנחנו מוצאים את עצמינו עם פציעה בחו"ל? כל הפרטים מיד.

ביטוח רפואי הוא מוגבל ביכולת הכיסוי שלו

ישראלים רבים לא נותנים לכך את הדעת כשהם טסים לחו"ל. הרי כולנו מחכים בקוצר לרוח לחופשה השנתית שלנו, עסוקים בלדמיין כמה נפלא יהיה לנו, ובמסגרת החיוביות הזו, קשה מאוד להעלות תסריטים של מעורבות בתאונה או בכל סיטואציה אחרת שגרמה פציעות בטיול בחו"ל. העניין הוא, שזה יכול לקרות. בלי שניערך לכך מראש ובלי שחשבנו שזה יכול לקרות, בטח שלא בחו"ל, בשיאו של חופש מלא ווייב טוב. כשזה קורה, התגובה הטבעית ביותר היא קצת לאבד את העשתונות ולגלות חוסר אונים. אבל ברגע שמתעשתים, חשוב מאוד למצות את כל האפיקים האפשריים כדי לקבל פיצוי בעבור נזקי הגוף שגרמה פציעה פציעה בחו"ל.

פציעות בטיול בחו"ל

נפצעתי בחו"ל – מהן האפשרויות שלי?

נכון שביטוח רפואי לחו"ל נועד למקרים כאלה, אבל ביטוח כזה מכסה הוצאות על טיפוליים רפואיים ועל אשפוז בבית חולים בלבד, ובמדינה שבה התרחשו פציעות בטיול בחו"ל. ישראליים שהגדילו לעשות ורכשו חבילת ביטוחים מורכבת יותר, יוכלו גם ליהנות מכיסוי שכולל צילומי רנטגן, פינוי במקרה של תאונה והוצאות על תרופות. אולם, הביטוח אינו מאפשר, כפי שניתן להבין, קבלת פיצוי בעבור הנזק הכלכלי שנגרם כתוצאה מנזקי הגוף. כך למשל, אם פציעות בחו"ל הן חמורות באופן שאינו מאפשר לחזור לעבודה לכמה חודשים לפחות, המשמעות היא אובדן הכנסה, ולכך, ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מציע פתרון. גם במקרים קלים יותר, נזק שנראה היה כי הוא טופל כראוי בעת השהייה בחו"ל, עלול להחמיר עם החזרה לארץ, כפי שקורה פעמים רבות כאשר מדובר בפגיעות גוף, שהנזקים שלהן הם מצטברים.

כדי לקבל פיצוי מירבי, יש להגיש תביעה במדינה בה נגרמה פציעה בחו"ל.

הבשורה הטובה היא, שניתן להגיש תביעה נגד הגורם המזיק במדינה שבה התרחשה התאונה. הבשורה העוד יותר טובה היא, שחברת אינטרקליימס קמה במטרה לסייע לכם לנהל את הליך התביעה כך שתוכלו ליהנות מהתוצאות הרצויות. הגשת תביעה, היא לכשעצמה סיפור מורכב ותהליך ארוך ומייגע, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהגשת תביעה במדינה זרה, שבה איננו מכירים את החוקים שלא לדבר על המערכת המשפטית ועל השפה המדוברת במדינה. אינטרקליימס תבצע עבורם את העבודה, ותילחם למענכם, כך שתקבלו את המגיע לכם וכדי שתוכלו להתפנות להתאוששות והחלמה שנגרמו על ידי פציעות בטיול לחו"ל ללא כל דאגות פיננסיות על הראש.

למידע נוסף – הנחיות לאחר פגיעה בחו"ל.