פגיעות בטיול בחו"ל

פגיעות בטיול בחו"ל

פגיעות בטיול בחו"ל

תאונות ופגיעות גוף יכולות לקרות לכולנו בכל עת. בין אם אנחנו בארץ ובין אם אנחנו בחופשה בחו"ל, בין אם אנחנו במשרד בעבודה ובין אם בדרך אליו. כשזה קורה בארץ, אנחנו יודעים יותר מה לעשות וכיצד לפעול, אבל מה עושים כאשר אנחנו מוצאים את עצמינו עם פגיעות בטיול בחו"ל או מעורבים בתאונה עם נזקי גוף בעת שהות בחו"ל?

כל מה שצריך לדעת לפני שטסים לחו"ל.

פגיעות בטיול בחו"ל

פגיעות בחו"ל אינן מאפשרות להגיש תביעה בארץ לקבלת פיצויים
אנחנו טסים לחו"ל מלאי התרגשות לקראת החופשה שמחכה לנו, אבל זה יכול לקרות לנו פתאום, בלי הכנה מראש ומבלי שבכלל צפינו זאת. בין אם זו תאונת דרכים בכבישיה של מדינה זרה, החלקה על קליפת בננה שהסתיימה באסון, בילוי סקי שהתפתח בניגוד למתוכנן או פגיעה כתוצאה מפעילות ספורטיבית מאתגרת אחרת- תאונות יכולות להתרחש כל הזמן.

מאחר שכל נופש ממוצע דואג להצטייד בביטוח רפואי טרם הנסיעה, אין ספק כי הידיעה שהוצאות הטיפולים או האשפוזים יכוסו היא מעודדת. יחד עם זאת, מה קורה עם ההגעה לארץ? בעוד שאם הפגיעה הייתה מתרחשת בגבולות ישראל, יכול היה הנפגע להגיש תביעה לביטוח הלאומי או לחברה הפרטית המבטחת אותו כדי לקבל פיצויים שיאפשרו לו התאוששות והשתקמות במהלך תקופה לא פשוטה, כאשר התאונה מתרחשת בחו"ל האפשרות הזו איננה רלוונטית. למעשה, האופציה היחידה שעומדת בפני ישראליים שנפגעו בחו"ל היא להגיש תביעה במדינה שבה התרחשה התאונה.

כדאי גם לקרוא:

חברת אינטרקליימס תנהל עבורכם את כל תהליך התביעה

התמודדות עם הנושא של פגיעות בטיול בחו"ל נשמע מאתגר מידי? מסובך? אז זהו, שזה לא בהכרח צריך להיות ככה. נכון, תהליך הגשת תביעה במדינה זרה שאיננו מכירים את המערכת המשפטית שלה, את השפה המדוברת בה או את החקיקה שלה בנושא נשמע כמו סיפור בלתי אפשרי אם אנחנו צריכים לנהל אותו לבד. אבל בדיוק בשביל זה קמה חברת אינטרקליימס, כדי לנהל עבורכם את כל תהליך התביעה, כך שאתם תוכלו לזכות בסופו מהפיצויים הנכספים, שיאפשרו לכם ליהנות מגב כלכלי לאורך כל תקופת ההחלמה מהפציעה ואחריה. במקום שתצטרכו להתעסק עם שכירת עורך דין מקומי, שאתם לא באמת יכולים לדעת כמה הוא טוב בשבילכם, במקום שתלמדו את החקיקה ושתקדישו זמן וכסף על תרגום המסמכים שתידרשו להציג במסגרת תיק התביעה- חברת אינטרקליימס תעשה את הכל בשבילכם.
אז אם נפגעתם בחו"ל ונגרמו לכם נזקי גוף, פנו בהקדם לאינטרקליימס. המומחים של החברה יילחמו בשבילכם על מה שמגיע לכם.