פציעה בלונדון: מה עושים כשלא ניתן להגיש תביעה לקבל פיצוי בישראל?

פציעה בלונדון: מה עושים כשלא ניתן להגיש תביעה לקבל פיצוי בישראל?

פציעה בלונדון

מה שרוב הישראליים לא יודעים, או אולי יודעים אבל שוכחים, כשהם רוכשים ביטוח נסיעה לחו"ל, הוא שבמקרה של פציעה, פגיעה או מעורבות בתאונה אף ביטוח לא מציע פיצוי בעבור ההפסדים הכלכליים הנובעים מאובדן ההכנסה בשל נזק הפיזי שנגרם. מדוע חשוב לדעת את זה? האם ישנו בכל זאת מוצא? כל מה שצריך לדעת להלן.

כמה מילים על מה שביטוח רפואי לחו"ל לא מכסה

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא צעד חשוב ושקול. במקרה של תאונה או פגיעה שגרמו לנזקי גוף אשר דורשים טיפולים רפואיים או במידה ומצבנו הבריאותי יתדרדר דווקא כשנהיה בחו"ל- כמובן שאנחנו רוצים לדעת שיש לנו גב כלכלי שיעמוד מאחורינו ושיישא בהוצאות הפיננסיות של הטיפולים הרפואים שקיבלנו בעת השהות בחו"ל. על אף שכבודו של ביטוח רפואי לחו"ל במקומו מונח, הוא לא מציע מענה לשוהים שנפגעו בחו"ל עם חזרתם לארץ.
הכוונה היא לכך, שהתאוששות מנזקי גוף רציניים יכולה לקחת זמן רב, להיות כרוכה בטיפולים רפואיים רבים ולהיות מלווה באובדן של כושר העבודה שהמשמעות שלו הוא אי מסוגלות להתפרנס לאורך כל תקופת ההחלמה מהפגיעה.

בעוד ישראליים שנפגעו בארץ יכולים להגיש תביעה לביטוח לאומי לקבלת דמי פגיעה או קצבה חודשית, לישראליים שנפגעו בחו"ל לא עומדת האופציה הזו. הם לא יכולים ליהנות מפיצויים בעבור אובדן כושר ההשתכרות לא מצד החברה הפרטית שמבטחת אותם ולא על ידי הביטוח הלאומי. כך קורה, שישראליים שחוזרים לארץ אחרי חוויה בחו"ל, שממילא לא הייתה פשוטה בשל הפגיעה, נוחתים למציאות מסובכת עוד יותר היות והם נותרים ללא כל רשת ביטחון.

הבשורה הטובה היא, שיש פתרון. יש את חברת אינטרקליימס, שנכנסת לתמונה בדיוק בנקודה הזו – החברה קמה במטרה לסייע לך להגיש תביעה בחו"ל כדי לקבל פיצוי הולם. כאמור, כיוון שאופציית התביעה בארץ חסומה בפני ישראליים שנפגעו בחו"ל, האפשרות היחידה היא להגיש את התביעה במדינה שבה אירעה התאונה. תהליך משפטי כזה, שהוא מלכתחילה פרויקט לא פשוט, הופך מסובך עוד יותר כאשר מדובר בחוקים ובמערכת משפטית של מדינה זרה, בעיקר כאשר השפה המדוברת בה איננה אנגלית. חברת אינטרקליימס תבצע עבורך את כל העבודה כדי שאתה תוכל ליהנות בסופו של תהליך מהפיצוי שמגיע לך.פציעה בלונדון

ראייה חיה למקצועיותה של אינטרקליימס: סיפור מקרה על פגיעה בלונדון

דוגמא לסיפור של פציעה בלונדון: מ.ש התגוררה במשך כשנתיים בלונדון עם משפחתה. בשנת 2010 היא ובנה היו מעורבים בתאונת דרכים בחו"ל, אשר בעקבותיה נגרם לה שבר מרוסק של הירך. מ.ש נותחה באנגליה, ולאחר מכן בישראל, וההתאוששות שלה הייתה כרוכה בהליך שיקום ארוך. אינטרקליימס ניהלה תביעה בשמה של גברת מ.ש נגד קרן הפיצויים האנגלית לנפגעי תאונות דרכים. בית המשפט האנגלי פסק לטובתה של מ.ש פיצוי בסך 104,960 פאונד (כ- 525,000 ₪).
אז אם  נפגעת בחו"ל, אם אתה עדיין לא לגמרי בטוח מה כל זה אומר מבחינה כספית ואם אתה רוצה להבטיח לעצמך את הגב הכלכלי שאתה עשוי להזדקק לו עם החזרה לארץ יותר מתמיד, פנה לחברת אינטרקליימס.
אנחנו נילחם בעבורך על מה שמגיע לך.